Ana sayfa

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Fabrika turu

Sertifika
iyi kalite Yapıştır Dolum Makinesi satış için
iyi kalite Yapıştır Dolum Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  • Dosyalama çeşitleri: Doğrusal dolum makinesi, Döner dosya makinesi, Piston dolum makinesi, Gravity tipi viskoz sıvı dolum makinesi, boya dolum makinesi, tartı makinesi, aerosol dolum makinesi, toz dolum makinesi.

  • Kapak Tipleri: Doğrusal kapak makinesi, Döner başlık kapama makinesi, Kapak pres makinesi, Bükme sıkma makinesi.

  • Etiketleme türleri: Yuvarlak şişe etiket etiketleme makinesi, soğuk tutkal etiketleme makinesi, çift taraflı etiketleme makinesi, kol etiketleme makinesi.

  • Torba ambalaj türleri: Yatay torba paketleme makinesi, Dikey torba paketleme makinesi, Hazır torba ambalajı vb.

  • Destekleyici ekipmanlar: Döner tabla, malzeme besleyici, başlık asansör, çalışma masası, konveyör bantları vb.

 • OEM / ODM

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

  “Customer First, Quality Foremost” is STRPACK's strategy for long-term growth development. “Önce Müşteri, Önce Kalite”, STRPACK'in uzun vadeli büyüme geliştirme stratejisidir. We have founded the representative office in Europe and Middle East to service and support our products, STRPACK ensure that from the shape of production manufacturing upgraded to the realm of business marketing let customer service as a competitive advantage. Ürünlerimizi servis etmek ve desteklemek için Avrupa ve Orta Doğu'daki temsilcilik ofisini kurduk, STRPACK, üretim üretimi şeklinden iş pazarlaması alanına yükseltildiğinden müşteri hizmetlerinin rekabet avantajı olmasını sağlıyor.

  STRPACK keeps investing in research & development with focusing on product innovation to further advance our competitive edge. STRPACK, rekabet üstünlüğümüzü daha da ileriye taşımak için ürün yeniliğine odaklanarak araştırma ve geliştirmeye yatırım yapmaya devam ediyor. The core business of STRPACK lies in filler, capper and labeler, the area that we are constantly excellence in packaging machine manufacturing technology and innovative product design, we expect that present you the most suitable and reliable solutions in packaging industry. STRPACK'in ana işi, paketleme makinesi üretim teknolojisinde ve yenilikçi ürün tasarımında sürekli olarak mükemmel olduğumuz dolgu, kapak ve etiketleme alanındadır, size ambalaj endüstrisinde en uygun ve güvenilir çözümleri sunmayı umuyoruz.

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

 • Ar-Ge

  Self-learning is caused why we are the Human-beings. Kendi kendine öğrenme neden bizler İnsanız. Relying upon the self-learning , people can accumulate experience , get wisdom , increase life skills , make live better. Kendi kendine öğrenmeye dayanarak, insanlar deneyim biriktirebilir, bilgelik alabilir, yaşam becerilerini artırabilir, daha iyi yaşayabilirler.

  More than Ten years , STRPACK has accompanied many clients who grow from small factories into multinational companies. On yıldan fazla, STRPACK küçük fabrikalardan çok uluslu şirketlere kadar büyüyen birçok müşteriye eşlik etti. Listens their requirement carefully , thinks their actual need actively , then submits the best project solution to solves their issues in the producing process. İhtiyaçlarını dikkatle dinler, gerçek ihtiyaçlarını aktif olarak düşünür, ardından üretim sürecindeki sorunlarını çözmek için en iyi proje çözümünü sunar. Because of the trust from clients at the beginning , STRPACK was a maker of labeling machine , now is a supplier who can provide the A to Z a complete producing line service. Başlangıçtaki müşterilerden gelen güven nedeniyle, STRPACK bir etiketleme makinesi üreticisiydi, şimdi A'dan Z'ye komple bir üretim hattı hizmeti sağlayabilen bir tedarikçidir. As a result of engaging interaction with clients & other professional suppliers , STRPACK has a lot of experience for integrating the upstream & downstream industries , is able to offer a vertical integration supply chain in packaging machine scope. Müşteriler ve diğer profesyonel tedarikçiler ile etkileşimin bir sonucu olarak, STRPACK, yukarı ve aşağı endüstrileri entegre etmek için çok fazla deneyime sahiptir, paketleme makinesi kapsamında dikey bir entegrasyon tedarik zinciri sunabilmektedir.

  Every machine has it story , the following case study , almost of them are the effort that we works together with our clients. Her makinenin bir hikayesi vardır, aşağıdaki vaka çalışması, neredeyse hepsi müşterilerimizle birlikte çalıştığımız çabadır. Hope you can find a useful answer. Umarım faydalı bir cevap bulabilirsin. Moreover , hope you can join us in near future… Üstelik yakın gelecekte bize katılabileceğinizi umuyoruz…

  ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

İletişim bilgileri
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Andy

Tel: 86-177-57708033

Faks: 86-519-82304565

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)