Ana sayfa

ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
iyi kalite Yapıştır Dolum Makinesi satış için
iyi kalite Yapıştır Dolum Makinesi satış için
Ben sohbet şimdi
qc profili
Satış Öncesi Danışma

Ambalaj sorununuz veya özel bir gereksiniminiz varsa, ayrıntıları bize bildirin ve ürün örneklerini kroki veya çizim yoluyla gönderin; STRPACK uzmanları ekibi en kısa sürede sizin için çözüm önerileri ve tavsiyeleri sunacaktır. Ürününüzü değerlendireceğiz, ihtiyaçları ve üretim ihtiyaçlarını karşılayacağız ve dolum ihtiyaçlarınıza göre özel bir ekipman tasarlayacağız.

Şartın kabul edilmesi halinde, standart ekipman için temel eğitim paketleri hazırlayacağız, Ekipmanımızın tam olarak ne beklediğini yaptığından emin olmak için, her ekipman parçası ve tasarımladığımız her dolum hattı tesisimizde toplanıyor ve ürününüzü kullanarak test edilmiştir.

Proje Yönetimi

STRPACK, istediğiniz ekipmanın detayında size yardımcı olacak bir Proje Yöneticisi atar; ambalaj çözümünüz hakkında önemli bilgiler toplamak, projenin istenen programı karşılayacağından emin olun.

Imalat düzenlemesi

STRPACK kendi tesisimizde ekipman imal eder, tüm proseslerimizde israfı en aza indirgemek için kesinlikle yalın üretim yöntemlerini uygular. Üretim ihtiyaç ve hedeflerinize göre rekabetçi fiyatlı ekipmanları tasarlar ve üretiriz. Tasarımdan montaja kadar kaliteli ekipman ve dolum hatları bekleyebilirsiniz. Makinelerimizin bazıları Avrupa CE sertifikasına sahiptir.

Kurulum ve Eğitim

STRPACK, yükleme ve komisyon işlemlerini yapmanıza yardımcı olmak için ayrıntılı İngilizce el kitabını sağlamaktan sorumludur. Gerekirse, ekipmanınızı tesisinize yerleştirmede size yardımcı olacak ustalıkla eğitimli teknisyenler gönderebiliriz, biletler, oda, yiyecekler ve günlük ödenek masraflarını karşılarsınız.

Eğitim, aşağıdakileri amaçlayan ücretsiz olarak sağlanmaktadır:

  • Operatörlere makine / paketleme hattı işletimi ile sağlam bir bilgi verin.
  • Paketleme hattının verimliliğini artırın
  • Taşıma ve çalıştırma hatalarından kaçının

Satış Sonrası Teknik Destek

STRPACK her zaman müşteri hizmetleri ve desteğini öncelikli olarak belirleyecek ve ekipmanla ilgili herhangi bir sorun için bakım desteği sağlayacağız. Donanım hala garanti kapsamındaysa, hatalı parçaları ücretsiz olarak değiştirip onaracağız ve alıcı yalnızca nakliye veya hava masraflarını ödemek durumunda kalacaktır. Genel olarak 1 gün içinde stokta olan hatalı partiyi gönderiyoruz.

Sertifikalar
  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

    Standart:ISO

  • ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

    Standart:CE

İletişim bilgileri
ZhongLi Packaging Machinery Co.,Ltd.

İlgili kişi: Mr. Andy

Tel: 86-177-57708033

Faks: 86-519-82304565

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)